گیاهانی که هوای خانه را تصفیه می کنند

آلودگی هوا با آلاینده ها باعث شده تا توجه به محیط زیست و کاشت درختان افزایش یابد و افراد اقدام به کاشت گیاهان و درختان در منزل و حیاط ویلا می نمایند. گیاهان خانگی مختلفی وجود دارند که علاوه بر زیبایی قابلیت تصفیه ی هوای خانه را دارند. در ادامه به معرفی برخی از این گیاهان می پردازیم.

 

 

پوتوس طلایی: پوتوس یکی از گیاهان رونده است که از خانواده ی گل شیپوری می باشد. این گیاه قابلیت تصفیه ی هوا و پاک سازی محیط را دارد و گازهایی مانند مونوکسید کربن، فرمالدئید و بنزن را از بین می برد.

 

بامبو: بامبو یکی از گیاهان تزئینی است که زادگاهش در چین است و به خانه های ایرانی راه یافته است. این گیاه دارای خواص درمانی است و تا 1.5 متر هم رشد می کند. این گیاه نیز خاصیت تصفیه کنندگی دارد و گازهای مونوکسید کربن، کلروفرم و بنزن را از محیط پاک می کند. اگر اقدام به خرید ویلا در نور یا خرید ویلا در نوشهر کرده اید می توانید با قرار دادن بامبو در آن هوای ویلای خود را در زمان هایی که نیستید تصفیه کنید.

 

آلوئه ورا: این گیاه یکی از بهترین و تاثیرگذارترین گیاهان تصفیه کننده است و با تولید اکسیژن در طول شب به تازه بودن هوای خانه کمک می کند. این گیاه با گازهای بنزن و فرمالدئید مبارزه می نماید.

 

پاپیتال: پاپیتال گیاهی بالارونده است که به راحتی رشد می کند و تکثیر می شود. پاپیتال در طول 12 ساعت می تواند تمام آلودگی های اتاق را از بین ببرد و سموم را به خود جذب می کند. این گیاه برای رشد به نور خورشید نیاز دارد. پاپیتال از سوی ناسا به عنوان گیاهی که به بهترین نحو هوای خانه را تصفیه می کند شناخته می شود. اگر اقدام به خرید ویلا در شمال کرده اید می توانید در حیاط ویلای شمال خود پاپیتال بکارید و از هوای پاکیزه ی اطراف خود لذت ببرید.

به غیر از پاپیتال سایر گیاهان یاد شده را می توانید به عنوان تصفیه کننده ی هوا در محیط داخلی ویلای خود به کار برده و از زیبایی آن نیز لذت ببرید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه