چرا باید در شمال ویلا بخریم؟

با توجه به نوسانات بازار و افزایش نرخ تورم، افراد همانند گذشته نقدینگی خود را در بانک ها ذخیره نمی کنند و اقدام به سرمایه گذاری در بخش های دیگری همچون بازار بورس، طلا، خودرو و … می نمایند. خرید ویلا یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علت این امر را می توان بازار خوب و رو به رشد خرید و فروش ویلا در شمال دانست. سرمایه گذاری در سایر حوزه ها نیاز به تخصص و دانش دارد و باید نسبت به تغییرات نرخ ارز و .. اطلاعات به روز داشته باشید اما خرید ویلا اینگونه نیست و با اندکی جستجو می توانید ویلایی که مناسب باشد را خریداری کنید. ویلای شمال علاوه بر اینکه به عنوان یک سرمایه به شمار می رود، می توانید از آن به عنوان یک محل برای سکونت نیز استفاده کنید و هر زمان که خواستید به ویلای خود سفر نمایید.

 

 

آب و هوای مطلوب و طبیعت زیبای شمال باعث شده تا هر فصلی برای سفر به شمال مناسب باشد. همچنین وجود راه های متعدد دسترسی نیز یکی دیگر از دلایلی است که افراد زیاد به این مناطق سفر می کنند. شهرهایی همچون نوشهر، نور، رویان، محمودآباد، نمک آبرود، متل قو و کلارآباد سالانه حجم بالایی از مسافران را پذیرا هستند و ترافیک موجود در راه های کرج-چالوس و هراز به خوبی گویای این مسئله است. می توانید با خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در رویان یا سایر شهرهای یاد شده اقدام به سرمایه گذاری در این شهرها نمایید.

 

خرید ویلا و اجاره ی آن یک روش دیگر برای بهره برداری از ویلای شمال است. روزهای پایانی هفته و تعطیلات زمان بسیار مناسبی برای اجاره ی ویلا به مسافرین می باشد و شما می توانید ویلای خود را به بنگاه ها یا سایت های اجاره معرفی کنید و از این طریق نیز از ویلای شمال خود کسب درآمد نمایید.

 

شمال کشور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که در کمتر جایی از کشور می توان آن را مشاهده کرد. این مسئله سبب توجه افراد زیادی به سرمایه گذاری در این بخش شده است. شما هم می توانید اقدام به خرید ویلا در شمال نمایید و از روش های یاد شده سرمایه ی خود را افزایش دهید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه