چرا باید در شمال سرمایه گذاری کنیم؟

امروزه شهرهای بزرگ درگیر مسائل زیست محیطی بسیار، همچون آلودگی هوا، کم آبی و … می باشند، این در حالی است که شهرهای شمالی از این قضیه مستثنی هستند و چنین مشکلاتی ندارند. همین مسئله باعث شده تا افراد زیادی به شمال علاقه مند گشته و به محض ایجاد فرصت، سفری چند روزه به شمال خواهند داشت. افزایش تقاضا برای سکونت در شمال باعث شده تا نیاز به مسکن افزایش یابد و ساخت و ساز ویلا، آپارتمان و هتل در این شهرها با رشد خوبی همراه باشد.

 

 

در بین شهرهای شمالی کلارآباد، متل قو، نمک آبرود، نور، نوشهر، رویان، چمستان و محمودآباد با استقبال خوبی همراه بودند و علت این امر هم آب و هوای مطلوب، جاذبه های طبیعی و وجود راه های دسترسی متعدد به این منطقه است. میزان جاذبه های طبیعی و امکاناتی که در این شهرها وجود دارد میزان محبوبیت آن شهر را تعیین می کند. برای مثال شهرهایی مانند نوشهر، متل قو و منطقه ای مانند نمک آبرود که جاذبه های توریستی و امکانات زیادی دارند از توجه خوبی برخوردار شده اند و افراد زیادی علاقه مند به سفر به این منطقه و خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در متل قو می باشند.

 

خرید زمین در شمال نیز به دلیل موقعیت ویژه ی شهرهای شمالی با رشد قابل توجهی همراه است و افراد زیادی اقدام به خرید زمین و ساخت ویلا در شهرهای شمالی نموده اند. قیمت خرید زمین در شهرهای مختلف شمالی متفاوت است و با توجه به ارزش منطقه ای تغییر می کند. مثلا در برخی از شهرها مانند چمستان و محمودآباد که در حال رشد و توسعه اند می توانید زمین با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

خرید زمین و خرید ویلا در شمال را می توان یک سرمایه گذاری مناسب در شهرهای شمالی دانست که می تواند بسیار پربازده و سودآور باشد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه