ویلای هوشمند در شمال

خانه های هوشمند از مزایای پیشرفت تکنولوژی است و اخیرا ویلاهای زیادی را می بینیم که هوشمند بودن جزء آبشن های آن به شمار می رود. در تعریف خانه های هوشمند می توانیم بگوییم خانه ی هوشمند شامل کلیه ی سیستم های روشنایی، گرمایشی، سرمایشی و سایر دستگاه های الکتریکی است که کاربر می تواند این سیستم ها را از راه دور کنترل و مدیریت نماید. با این تعریف می توان دریافت که ویلاهای هوشمند بسیار مناسب افرادی است که در ویلای خود ساکن نیستند و هر از گاهی به ویلای خود مراجعه می کنند.

 

عملکرد سیستم های هوشمند به این صورت است که این سیستم با استفاده از اینترنت به یک هاب مرکزی متصل است و از طریق یک رابط کاربری می توان به سیستم وصل شد و از آن استفاده کرد.

 

مهم ترین امکانی که ویلای هوشمند مهیا می کند افزایش امنیت ویلاست. با استفاده از سیستم های هوشمند می توانید قبل از ورود به منزل دمای محیط را متناسب با هوای گرم یا سرد، تنظیم کنید و چراغ ها را از راه دور خاموش یا روشن نمایید. سیستم تشخیص دود و نشتی گاز از دیگر مزایای سیستم هوشمند است که می تواند این مسئله را از راه دور به شما اعلام کند. سیستم صوتی خانه های هوشمند می تواند با اتصال به اینترنت موزیک های روز دنیا را دانلود و پخش نماید. در بخش آشپزخانه ی ویلای هوشمند شما می توانید به سیستم های هوشمند متصل شوید و دستورات پخت غذاهای مختلف را دریافت کنید.

 

خانه های هوشمند بسیار مناسب مراقبت از معلولین و سالمندان است، این سیستم به بهداشت فردی توجه دارد و با اندازه گیری مداوم علائم حیاتی سلامت افراد را کنترل می کند.

از معایبی که می توان برای سیستم های هوشمند نام برد مشکلات مربوط به اشکالات نرم افزاری یا هک شدن سیستم نرم افزاری و هزینه ی بالای نصب آن می باشد. بعلاوه ویلاهایی که هوشمند هستند قیمت بالاتری در مقایسه با سایر ویلاها دارند و خرید و فروش این ویلاها اندکی دشوارتر از سایر ویلاهاست.

 

ویلاهای هوشمند یکی از خدماتی است که پیشرفت علم در اختیار بشر قرار داده است و می توان از این امکانات حداکثر بهره را برای افزایش سطح رفاه در اختیار گرفت. اگر جزء افراد غیر بومی شمال هستید و قصد خرید ویلا در شمال را دارید خرید ویلای هوشمند یکی از انتخاب های مناسب برای خرید ویلا در شمال است. در مناطقی مانند نمک آبرود، متل قو، نوشهر و نور می توانید ویلاهای هوشمند زیادی را مشاهده کنید و اقدام به خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در نمک آبرود یا سایر شهرهای شمالی نمایید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه