ویلای مستقل یا ویلای شهرکی

ویلاهای شمال دارای انواع مختلف ویلای شهرکی یا مستقل (غیر شهرکی) هستند. هر کدام از این ویلاهای شهرکی یا مستقل می توانند ساحلی یا جنگلی باشند که در ادامه به تشریح هر کدام خواهیم پرداخت.

 

ویلای شهرکی
شاید تفاوت اصلی ویلای شهرکی و غیر شهرکی را بتوان در میزان مالکیت شما روی تمام محوطه ی ویلا دانست. در ویلای شهرکی شما در برخی از مکان ها با سایر مالکین، مالکیت مشاعی دارید و این را شاید بتوان یکی از مشکلات ویلای شهرکی دانست.

 

 

در واقع شاید مالکیت ویلای شهرکی را بتوان شبیه به مالکیت یک آپارتمان دانست که در آن باید قوانین خاصی را رعایت نمود. از طرفی امنیت ویلای شهرکی به صورت 24 ساعته و توسط نگهبان تامین می شود و لازم نیست تا شما نگران این مسئله باشید. اگر شما جزء علاقه مندان به ویلای شهرکی هستید می توانید اقدام به خرید ویلای شهرکی در نور نمایید.
قرار گرفتن چندین ویلا کنار هم و محوطه سازی آن ویلای شهرکی را به یک مکان جذاب تبدیل کرده به گونه ای که شما می توانید شاهد نظم در ساخت ویلاها کنار هم باشید و این در چشم بیننده منسجم به نظر می رسد که این مسئله برای بسیاری از افراد خوشایند است.
اخیرا شهرک سازی در شمال بسیار رونق گرفته و سرمایه گذاران اقدام به خرید زمین در متراژ بالا و ساخت ویلای شهرکی می کنند. به دلیل محدود بودن زمین های مجاور به دریا، معمولا شهرک سازی بیشتر در نواحی جنگلی رواج دارد و ویلای شهرکی ساحلی کمتر هستند و قیمت بیشتری نیز در مقایسه با ویلای شهرکی جنگلی دارند.

 

ویلای مستقل
ویلاهای مستقل بسیار مناسب کسانی است که می خواهند کلیه ی بخش های ویلا را مطابق سلیقه ی خود بیارایند. در این نوع ویلا دست شما برای تغییر دادن بخش های بیرونی ویلا باز است.

 

 

همچنین رفت و آمد در ویلاهای مستقل نیازی به کنترل شدن توسط فردی ندارد و درگیر مسائل این چنینی نخواهید شد. برای تامین امنیت ویلای خود می توانید از امکاناتی همچون دوربین مدار بسته و دزدگیر استفاده نمایید و یا اگر ویلای شما بزرگ است و نیاز به رسیدگی همیشگی دارد، استخدام یک سرایدار گزینه ی مناسبی است.
ویلاهای مستقل را می توان در غالب ویلا باغ نیز مشاهده کرد که طرفداران خاص خود را دارد. شما می توانید در نوشهر ویلاهای مستقل با تنوع بالا را شاهد باشید و اگر قصد خرید ویلای مستقل را دارید خرید ویلا در نوشهر می تواند یک گزینه ی خوب باشد.
اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید و می خواهید فارغ از مسائل امنیتی و دغدغه های فضای سبز ویلای خود باشید، ویلای شهرکی گزینه ی بسیار مناسبی هستند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه