ویلای ساحلی بخریم یا ویلا ی جنگلی؟

جاده ی کمربندی موجود در نوار شمالی این مناطق را به دو قسمت جنگلی و ساحلی تبدیل کرده است که هر کدام از این مناطق زیبایی های منحصر به خود را دارند. در بین طرفدران خرید ویلا در شمال انتخاب ویلای ساحلی یا جنگلی یک چالش است، ویلای جنگلی شما را غرق در طبیعت خواهد کرد و ویلای ساحلی افق بی نهایتی را پیش روی شما به تصویر خواهد کشید. در ادامه بیشتر با این ویلاها آشنا خواهیم شد، از شما دعوت می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

 

 

ویلای جنگلی
ویلای جنگلی به ویلایی گفته می شود که سمت جنگل قرار دارد  و شما نمای جنگل را از ویلای خود شاهد خواهید بود. شما در مناطق جنگلی شاهد آب و هوای بسیار مطبوع و دلنشین هستید و می توانید تغییر فصل را با تغییر رنگ درختان احساس کنید و این مسئله باعث می شود تا چشم اندازهای مختلفی را در ایام مختلف سال شاهد باشید.
همچنین در فصل تابستان که مناطق ساحلی رطوبت بالایی دارند و هوا شرجی است، ویلاهای جنگلی رطوبت کمتری دارند و مناسب تر می باشند. خرید ویلای جنگلی در نور می تواند یک انتخاب مناسب برای خرید ویلا در شمال باشد.

 

ویلای ساحلی
ساحل دریا در شمال یکی از جذابیت هایی است که مورد توجه افراد زیادی می باشد. چشم انداز ویلای ساحلی، منظره ی زیبایی رو به دریا است که هر فردی را مجذوب خود می کند، ساعت ها می توان چشم به دریا دوخت و غرق آرامش شد.
بیشتر ویلاهای ساحلی علاوه بر چشم انداز به دریا، چشم اندازی زیبا به جنگل نیز دارند و این امکان را برای شما فراهم می کنند که هم از دریا بهره ببرید و هم جنگل. شاید عیب اصلی ویلاهای ساحلی را بتوان میزان رطوبت بالای آن دانست که ممکن است منجر به فرسوده شدن زود هنگام ویلا در گذر زمان شود.
البته اگر هنگام ساخت ویلا در شمال از متریال مرغوب استفاده شود این مشکل دیگر پیش نخواهد آمد. همچنین تعداد ویلاهای ساحلی کم، و قیمت آن نیز به نسبت ویلای جنگلی بیشتر است. خرید ویلای ساحلی در نوشهر می تواند یک گزینه ی مناسب برای خرید ویلا در شمال باشد.

 

انتخاب میان ویلای ساحلی و جنگلی یک انتخاب سلیقه ای است و بستگی به این دارد که شما منظره ای رو به جنگل را دوست داشته باشید یا رو به دریا. اما بهتر است مواردی که گفته شد را نیز مد نظر قرار دهید تا بتوانید یک انتخاب درست برای خرید ویلا در شمال داشته باشید و اگر در این راه نیاز به مشاوره داشتید گروه تخصصی املاک ویلا لوکس با تخصصی چند ساله در خرید و فروش ویلا در شمال کشور می تواند شما را در این زمینه یاری رساند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه