نکات تاثیر گذار بر قیمت ویلا

هنگام خرید ویلا در شمال ممکن است ویلاهایی را ببینید که به ظاهر شبیه هستند اما قیمت آن ها بسیار با یکدیگر متفاوت است. عوامل زیادی بر روی قیمت ویلا در شمال تاثیر گذارند. در ادامه می خواهیم به بررسی بعضی از این موارد بپردازیم.

 

 

عرضه و تقاضا

عرضه و تقاضا روی قیمت هر محصولی تاثیرگذار است. ویلا نیز از این مسئله مستثنی نیست و میزان تقاضا برای خرید ویلا روی قیمت آن تاثیر گذار است.

مصالح به کار گرفته شده در ساخت ویلا

اینکه هنگام ساخت ویلا از چه متریالی استفاده شده باشد در قیمت ویلا تاثیر گذار است. بدون شک قیمت یک ویلای ساده با ویلایی که نمای آن سنگ کاری شده با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین کیفیت مواد به کار گرفته شده هر چه بهتر باشند قیمت ویلا نیز بیشتر است.

شهری که ویلا در آن واقع شده است

اینکه ویلا در کدام یک از شهرهای شمالی واقع شده باشد روی قیمت آن بسیار تاثیر دارد. مناطقی که توریست پذیر هستند و یا از موقعیت استراتژیکی برخوردارند قیمت ویلا در آن ها بیشتر است. مثلا نمک آبرود ، متل قو ، کلارآباد ، نوشهر ، نور ، رویان و محمودآباد جزو شهرهایی پر گردشگر استان مازندران هستند و شما می توانید ویلاهای با قیمت های متفاوت در این مناطق پیدا کنید.

موقعیت ویلا

ویلاها در شمال دارای موقعیت جنگلی یا ساحلی هستند و قیمت ویلاهای ساحلی در مقایسه با ویلای جنگلی بالاتر است.

امکانات ویلا

امکانات یک ویلا یکی از موارد تاثیر گذار در انتخاب ویلا است. ویلاهای زیادی در شمال با امکانات متنوع ساخته شده و به سلایق مختلف هنگام طراحی آن توجه شده است. ویلاهای لوکس و ویلاهای هوشمند جزء ویلاهایی است که دارای بیشترین امکانات می باشد و طرفداران خاص خود رادارد. هر چه امکانات یک ویلا بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. ویلاهای لوکس زیادی را می توانید در نمک آبرود ، کلارآباد و نوشهر مشاهده کنید و اگر از علاقه مندان به ویلای لوکس هستید اقدام به خرید ویلا در نمک آبرود یا خرید ویلا در کلارآباد در شهرک امیر دشت یا خرید ویلا در شهرک های نوشهر نمایید.

اتاق خواب مستر

اتاق خواب مستر که معمولا به عنوان اتاق خواب والدین مورد استفاده قرار می گیرد بزرگتر از اندازه ی یک اتاق خواب معمولی بوده و امکانات بیشتری دارد. تعبیه ی اتاق خواب مستر در ویلا موجب افزایش هزینه ها می شود و روی افزایش قیمت ویلا تاثیر گذار است.

متراژ ویلا

اندازه ی یک ویلا تاثیر مستقیم روی قیمت آن دارد و طبیعتا هر چه یک ویلا بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است .

شهرکی یا مستقل بودن

ویلاهای شهرکی به دلیل این که مواد اولیه ی آن به صورت یکجا خریداری می شوند و نقشه ی آن معمولا برای واحد های شهرک یکسان است قیمت ساختشان کمتر تمام می شود و در نتیجه قیمت کمتری در مقایسه با ویلاهای مستقل دارند.

علاوه بر موارد یاد شده عوامل مختلف دیگری مانند جمعیت غیر بومی ساکن در منطقه، دسترسی به امکانات شهری، سبک ویلا و .. بر روی قمیت ویلا تاثیر گذار هستند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه