مقایسه ویلای دوبلکس با ویلای فلت در شمال

هنگام خرید ویلا در شمال، برخی نکات مهم وجود دارند که بدون آگاهی از این نکات ممکن است ضرر و زیان فراوانی برای شما بوجود بیاید. به عنوان مثال باید از تفاوت ویلاهای فلت با ویلاهای دوبلکس و تریپلکس اطلاع کامل داشته باشید چرا که باعث می شود با دانستن قیمت واقعی آن، با اطمینان به خرید یا فروش ویلا در شمال بپردازید.

اغلب ویلاهایی که در شمال ساخته می شوند، بصورت فلت، نیم دوبلکس، دوبلکس و یا تریپلکس ساخته می شوند که هر یک دارای ویژگی های خاص خود می باشند. ویلاهای شمالی بیشتر در حومه شهرها و در فضایی باز ساخته می شوند.

 

 

همچنین ممکن است این ویلاها در درون یا بیرون شهرک ها، در موقعیت ساحلی و یا جنگلی ساخته شده باشند. هنگام مشاهده ی تبلیغات خرید ویلا در نور می توانید انواع مختلف این ویلاها را مشاهده کنید. در زیر به تعریف هر یک از سبک های ویلا در شمال می پردازیم.

 

ویلای فلت (همکف): در گذشته بیشتر ویلاهایی که در شمال ساخته می شدند، فلت یا همکف بودند. به این صورت که ویلا در یک طبقه ساخته شده و دارای یک سقف می باشد و معمولا متراژ آن بین 80-150 متر و همراه با 2 یا 3 خواب است. امروزه با افزایش قیمت زمین در شمال، اکثر سازندگان به ساخت ویلای دوبلکس یا تریپلکس روی آورده اند.

 

ویلای نیم دوبلکس (نیم پیلوت): به نوعی از ویلا اطلاق می گردد که به لحاظ ساخت و ظاهر بین ویلای فلت و دوبلکس قرار می گیرد که معمولا دارای دو خواب همراه با یک پارکینگ در زیر ساختمان ساخته می شود.

 

ویلا دوبلکس: این ویلا جزء پر طرفدارترین نوع ویلا در شمال می باشد که از بیشترین طرح و نقشه در شمال برخوردار است. ویلای دوبلکس در دو طبقه احداث می شود.
هنگام خرید ویلا در نوشهر این نوع ویلاها را بسیار خواهید دید. شما خریداران محترم می توانید تعداد زیادی از این نوع ویلا را در سایت ویلا لوکس مشاهده نمایید.

 

ویلا تریپلکس: این ویلا در دو یا سه طبقه احداث می گردد که به لحاظ دسترسی به چشم انداز جنگل یا دریا کامل تر و راحت تر از سایر ویلاها می باشد.
برای خرید ویلا در شمال با هر مدل سازه ای، باید منطقه مورد نظر را از لحاظ امنیت به خوبی بشناسیم و اسناد و مدارک ویلای مورد نظر را به خوبی بررسی نماییم تا با خیال راحت و با اطمینان اقدام به خرید ویلا در شمال نماییم.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه