مشاور املاک پای ثابت خرید و فروش ملک

هنگام خرید یک ملک باید مرجعی به عنوان واسط میان فروشنده و خریدار باشد که از وضعیت موجود بازار آگاه و به عنوان مشاور و فرد مورد اعتماد برای هر دو طرف معامله باشد تا بتواند مشاوره های لازم را برای یک معامله ی دو سر برد به هر دو طرف معامله بدهد.

 

اما خوب است بدانید که مشاور املاک چه وظایفی ممکن است داشته باشد. در ادامه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  • زمانی که به یک مشاور املاک برای خرید ملکی مراجعه می کنید مشاور املاک باید بتواند پیشنهادات خوب و تا اندازه ای متنوع به شما بدهد. بنابراین داشتن یک فهرست مناسب از ملک های موجود یکی از موارد لازم برای ارائه به متقاضی است.
  • مشاور املاک باید بتواند املاک مختلف را برای شما مقایسه کند تا به شما در انتخاب بهتر ملک مورد نظرتان کمک نماید.
  • اگر با هدف فروش ملک به مشاور املاکی مراجعه کنید اینکه قیمت مناسبی روی ملک شما گذاشته شود یک شرط مهم و تعیین کننده ی میزان قابل اعتماد بودن یک مشاور املاک است. همچنین فروش زودتر ملک شما باید برای مشاور املاک مهم باشد و در سایتهای واسطه ای که کار خرید و فروش ملک را انجام می دهند ملک شما را درج نماید.
  • مشاور املاک باید جزئیات یک ملک، زمین و .. را بررسی کند و یک برنامه ی مشخصی برای بازدید مشتری از ملک داشته باشد.

خرید و فروش یک ملک و انعقاد قرارداد بدون حضور یک مشاور املاک کار اشتباهی است و ممکن است خسارت های جبران ناپذیری برای شما به بار آورد. مشاور املاک می تواند به شما در انعقاد صحیح یک قرارداد کمک کند و بخشی از بار مسئولیت معامله را به دوش بکشد. گروه مشاورین املاک ویلالوکس با تخصص و تجربه ی چند ساله در خرید و فروش ویلا در شمال می تواند مشاوره های لازم را در زمینه ی خرید ویلا در کلارآباد ، خرید ویلا در نمک آبرود ، متل قو، نوشهر، نور، چمستان و محمود آباد و خرید زمین در این شهرها، در اختیار شما قرار دهد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه