متل قو نگینی در حاشیه ی دریای خزر

متل قو یا سلمان شهر یکی از شهرهای حاشیه ی دریای خزر است که در غرب استان مازندران و در همسایگی شهرهای کلارآباد و عباس آباد قرار دارد. نام متل قو را این روزها بسیار می شنویم و دلیل آن چیزی نیست جز زیبایی و جاذبه های توریستی این شهر که توانسته توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و اقدام به خرید ویلا در متل قو یا خرید ویلا در کلارآباد نموده اند.

 

 

برج الماس قوی خاورمیانه که به نام برج های عظیم زاده نیز شناخته می شود یکی از دلایل اصلی توجه گردشگران و سرمایه گذاران به این شهر است. دو برج که هر کدام دارای 25 طبقه هستند در نوار ساحلی خزر واقع شده اند که دارای واحدهای مسکونی و تجاری هستند. مراکز خرید و امکانات برج سبب شده تا خود برج به عنوان یک مکان گردشگری محسوب شود و هر ساله افراد زیادی برای بازدید از این برج به متل قو مسافرت کنند.

 

غار دانیال یکی دیگر از جاذبه های توریستی سلمانشهر و به عنوان دومین غار آبی بلند ایران شناخته می شود. این غار در جنگل های سلمانشهر قرار دارد و هر ساله گردشگران زیادی را به خود جلب می کند. می توانید با سفر به این شهر از این جاذبه ی توریستی نیز دیدن کنید.

 

ساحل و پلاژ متل قو نیز توانسته بسیار خوش بدرخشد و با فراهم کردن امکانات گردشگری توجه گردشگران را به خود جلب نماید. تفریحاتی همچون قایق سواری، جت اسکی، پرواز تفریحی از جمله امکاناتی است که در این منطقه در نظر گرفته شده است.

 

به علاوه نزدیکی شهر متل قو به منطقه ی توریستی نمک آبرود یک امتیاز دیگر برای این شهر محسوب می شود و در کنار سفر به نمک آبرود افراد از این منطقه نیز دیدن می کنند. حجم ترافیک موجود در تعطیلات به خوبی گویای این مسئله است.

 

به دلیل محبوب واقع شدن متل قو، سرمایه گذاری در آن نیز افزایش یافته و ساخت و ساز در این منطقه زیاد شده است. ساخت آپارتمان ها و ویلاهای متعدد به خوبی گویای این مسئله است. اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید، متل قو، نمک آبرود و کلارآباد شهرهایی هستند که می توانند برای تفریح و سرمایه گذاری شهرهای خوبی باشند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه