زیباسازی فضای سبز ویلا

هنگام ورود به ویلا اولین چیزی که نگاه ها را به خود جلب می کند فضای سبز ویلاست. لذت سکونت در خانه ای ویلایی با حیاطی سرسبز و منطقه ای خوش آب و هوا بر کسی پوشیده نیست. بنابراین رسیدگی به این فضا یک گام مهم بعد از خرید ویلا در شمال به شمار می رود. در ادامه کارهایی که می توانید برای داشتن یک فضای سبز زیبا انجام دهید را بیان می کنیم.

 

 

اگر دیوار حیاطتان بلوکی است می توانید با ایجاد طرح های مختلف با قلم مو یا فرچه های رنگ به آن زیبایی ببخشید. رنگ کردن بلوکها به صورت یک در میان و شطرنجی یا الگوهای دیگر می تواند به زیباتر شدن آن کمک شایانی کند. استفاده از شابلون های رنگی یکی دیگر از کارهایی است که می توانید برای دیوارهای بلوکی حیاط انجام دهید. انتخاب رنگ مناسب که مقاومت کافی در برابر بارش باران و رطوبت را داشته باشد در این روش اهمیت دارد.

 

ساخت گلدان با لاستیک ماشین یکی دیگر از اقداماتی است که می توانید برای زیباسازی حیاط انجام دهید. می توانید لاستیک ها را رنگ کنید و با ریختن خاک باغچه در آن گل هایی که دوست دارید را در آن بکارید. می توانید با لاستیک ها اقدام به ساخت میز و صندلی نیز نمایید این نوع میز و صندلی به خاطر آنکه جنسی پلاستیکی دارند بسیار مناسب استفاده در مناطق مرطوب هستند زیرا پلاستیک در رطوبت از بین نمی رود.

استفاده از آب نما در حیاط می تواند با ایجاد فضای طبیعی و سازگار با طبیعت، یک عنصر مناسب برای حیاط باشد.  طرح های مختلف آب نما وجود دارند و می توانید آب نمای متناسب با حیاط و سلیقه ی خود انتخاب نماید.

 

سنگ های شنی رنگی را می توانید درون گلدان یا به عنوان دورچین باغچه مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید دور باغچه سنگ قرار دهید و با رنگ کردن سنگ ها به زیباتر شدن این فضا کمک کنید.

ایجاد پیاده رو در باغچه و بین چمن ها با استفاده از تخته سنگ یا چوب نیز یکی دیگر از راه ها برای زیباتر شدن فضای سبز است. این کار علاوه بر زیبایی موجب می شود تا به چمن و گیاهان باغچه آسیب نرسد.

 

ایجاد آلاچیق در فضای سبز ویلا می تواند در عین زیبایی یک مکان مناسب برای نشستن در حیاط و لذت بردن از این فضا را در اختیار شما قرار دهد.

نورپردازی بخش های مختلف حیاط و پیاده رو یا باغچه می تواند نمای زیبایی از ویلا به هنگام شب ایجاد نماید.

با به کارگیری روش های عنوان شده می توانید به زیباسازی حیاط ویلا ی شمال خود کمک کنید و از این فضا بهره ببرید. حیاط سازی در بیشتر ویلاهای ساخته شده در شمال انجام می شود و شما می توانید هنگام خرید ویلا در محمودآباد یا خرید ویلا در نور و سایر شهرهای شمالی این مسئله را به خوبی مشاهده کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه