دستگاه های هشدار دهنده ی نشت گاز

با فرا رسیدن فصل سرد، استفاده از وسایل گازسوز زیاد می شود و هر ساله شاهد اخبار ناگواری مبنی بر از دست رفتن بعضی از هموطنان عزیزمان به خاطر نشت گاز هستیم. ظهور سیستم های هشدار دهنده ی نشت گاز می تواند کمک موثری در این زمینه به ما نماید. این سیستم ها مجهز به سنسورهایی هستند که گازهای مختلف را تشخیص و در صورت لزوم هشدار می دهند.

 

 

برخی از شرکت ها سنسورهای بی کیفیتی را به بازار عرضه می کنند بنابراین باید توجه داشته باشید که جنسی که خریداری می کنید دارای کیفیت مناسب باشد. برای این منظور استاندارهایی برای این دستگاه ها در نظر گرفته شده است. برای نشت گاز مونوکسید کربن استاندار ISIR 13172 و برای نشت گاز قابل انفجار استاندارد ISIR 14200 در نظر گرفته شده است. تجهیز ویلا به سنسور نشت گاز به عنوان یک آبشن اضافی هنگام فروش ویلا در شمال به شمار می رود.

سنسورهای تشخیص نشت گاز قابلیت کار در شرایط مختلف محیطی را دارند بنابراین باید توجه نمایید که با توجه به شرایط محیطی، سنسور مناسب را انتخاب نمایید.

 

دتکتور نشت گاز یا آشکار ساز گاز که به صورت ثابت یا پرتابل نصب می شود، میزان تجمع گاز را در یک محیط تشخیص می دهد و اگر گاز جمع شده از حد مشخصی بیشتر شود آن را در غالب آلارم گزارش می دهد. تعداد آشکار سازی که در محیط استفاده می شود به متراژ آن بستگی دارد. دستگاه های هشدار دهنده به باتری مجهز هستند و برای دستگاه هایی که با برق شهر کار می کنند هم باید یک منبع تغذیه ی ثانویه در نظر گرفت و در صورتی که باتری خارج شود یا اتصالات قطع شود سیستم باید هشدار بدهد. اگر اقدام به خرید ویلا در نور یا خرید ویلا در رویان یا سایر شهرهای شمالی کرده اید و ویلای شما مجهز به دستگاه تشخیص نشت گاز نیست می توانید با تجهیز ویلا، خیال خود را بابت مسائل این چنینی راحت کنید.

 

دستگاه های هشدار دهنده به خصوص شب هنگام که افراد در خواب هستند می تواند بسیار مفید باشد زیرا بخش قابل توجهی از مرگ و میر ناشی از نشت گاز به زمان خواب مربوط می شود. ویلاهای هوشمندی که در شمال ساخته می شوند به این سنسور مجهز هستند و شما می توانید اقدام به خرید این ویلاها نمایید. همچنین برای ویلاهایی که هوشمند نیستند هم می توانید ویلا را به این سنسورها مجهز کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه