خرید و فروش ویلای جنگلی در نوشهر

از گذشته تاکنون خرید ویلا در شمال مخصوصا در شهر نوشهر مورد توجه خریداران بوده است. شهر زیبای نوشهر دارای طبیعتی بکر می باشد و راه های دسترسی به این شهر بسیار آسان می باشد. به همین خاطر در بین شهرهای شمالی از محبوبیت و جذابیت زیادی برخوردار است. نزدیکی دریا و جنگل در این شهر باعث شده ساکنان یا گردشگران به راحتی هم از زیبایی دریا و هم از زیبایی جنگل لذت ببرند.

 

 

طبیعت جنگل همیشه از تنوع زیادی برخوردار است و برای ساکنان ویلاهای جنگلی تکراری نمی شود. همچنین ویلاهایی که در مناطق جنگلی ساخته می شوند به دلیل وجود درخت، معمولا خوش آب و هوا تر از ویلاهای ساحلی هستند.

 

ویلاهای جنگلی در نوشهر به دو صورت شهرکی و غیر شهرکی ساخته می شوند که یکی از موارد تاثیر گذار بر خرید ویلا در نوشهر می باشد. ویلاهای مستقل و غیر شهرکی در شهر نوشهر امنیت نسبتا بالایی دارند. چرا که ویلاها در نزدیکی هم ساخته شده اند. همچنین ویلاهای شهرکی جنگلی نیز با نگهبان 24 ساعته، دارای امنیت کامل می باشند.

 

 

برای اکثر کسانی که قصد خرید ویلا در نوشهر و یا چمستان را دارند، این نگرانی بوجود می آید که ممکن است در منطقه جنگلی به دلیل وجود حیوانات درنده، امنیت جانی نداشته باشند.
جالب است بدانیم حیوانات جنگل در جاهای شلوغ ورود پیدا نمی کنند زیرا ترس جان خود را دارند. ولی لازم است زمانی که تنهایی به جنگل می روید ابزاری برای دفاع از خود در برابر حمله احتمالی حیوانات به همراه داشته باشد.
برای جلوگیری از ورود حشرات و موجودات ریزی که در اطراف ویلای جنگلی هستند، می توانید از توری برای درها و پنجره ها استفاده کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه