خرید و فروش ملک در شمال

هر ساله تعداد زیادی گردشگر و مسافر به شهرهای شمالی سفر می کند. این مناطق دارای آب و هوای مطبوع و طبیعت بی نظیر می باشد. اکثر افرادی که به عنوان گردشگر وارد شهرهای شمالی می شوند، تصمیم به سرمایه گذاری در شمال می گیرند. یکی از این فرصت های سرمایه گذاری در شمال، خرید و فروش ملک می باشد. منظور از خرید و فروش ملک در شمال، خرید زمین در شمال، خرید ویلا در شمال، خرید آپارتمان در شمال و … می باشد. برای خرید ویلا در نوشهر یا سایر شهرها مهم است که موقعیت ملک را بشناسید.

 

 

ویلاهای شمال به لحاظ موقعیت جغرافیایی به دو دسته جنگلی و ساحلی تقسیم می شوند. حال اگر قصد خرید ویلای ساحلی در شمال و یا قصد خرید ویلای جنگلی در شمال را دارید، هر یک از این ویلاها خود به دسته شهرکی و غیر شهرکی، نزدیک شهر یا دور از شهر تقسیم می شود.

 

ویلاهای ساحلی شهرکی، در محیط محصور شهرک قرار دارند. شهرک ها دارای امنیت کامل می باشند و نگهبان 24 ساعته در آن حضور دارد. ویلاهای غیر شهرکی به صورت تکی در کنار ساحل ساخته شده اند. ویلاهای جنگلی هم به صورت شهرکی و غیر شهرکی بنا شده اند. به لحاظ ارزش و قیمت گذاری، ویلاهای ساحلی دارای ارزش و بهای بیشتری نسبت به ویلاهای جنگلی می باشند.

 

در سال های اخیر خرید و فروش ویلا در شهر های متل قو، کلارآباد، نوشهر، رویان و … رونق فراوانی یافته است بطوری که اشخاصی که به دنبال خرید ویلا در شمال هستند، بیشتر این شهرها را انتخاب می کنند. گروه مشاورین املاک ویلا لوکس با توجه به این موضوع و نیازهای شما خریداران محترم، اقدام به معرفی ویلا و زمین در سایت خود نموده و آماده مشاوره و خدمات رسانی به شما خریداران محترم می باشد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه