خرید ویلا در نوشهر

نوشهر به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب و جاذبه های طبیعی جزء یکی از شهرهای مناسب برای اقامت در شمال می باشد. افراد زیادی تمایل به خرید ویلا در نوشهر و سفر به این منطقه در ایام تعطیل دارند. نوشهر دارای مناطق و شهرک های مختلفی است که با فاصله ی نزدیکی از مرکز شهر واقع شده اند و می توان ویلاهای مختلفی با قیمت های متنوع در این مناطق پیدا کرد. هزینه ی خرید ویلا در نوشهر با توجه به موقعیت ملک، زمان ساخت و امکانات ویلا متغیر است.

 

اگر قصد خرید ویلای ارزان در شمال را دارید می توانید آن را در مناطق اطراف نوشهر پیدا کنید. این مناطق به دلیل نزدیکی به مرکز شهر دارای امکانات مناسبی می باشند. همچنین شما می توانید اقدام به خرید ویلای قدیمی در نوشهر کنید و آن را بازسازی نمایید. هنگام خرید ویلای قدیمی باید توجه داشته باشید که ویلا دارای اسکلت بندی محکمی باشد والا بازسازی امری بیهوده خواهد بود. ویلاهای حاشیه ی شهر یک گزینه ی مناسب برای خرید ویلای ارزان در نوشهر به شمار می روند.

 

ویلاهای لوکس بسیاری در نوشهر و شهرک های اطراف آن ساخته شده اند که توانسته توجه افرادی که به دنبال خرید ویلای لوکس در شمال هستند را به خود جلب نماید. قیمت ویلای لوکس در نوشهر با توجه به امکانات آن متنوع است و ویلاهای ساحلی قیمت بیشتری در مقایسه با ویلاهای جنگلی دارند. در مناطقی مانند چلک، چلندر، لتینگان، انارور و ونوش شهرک های بسیاری ساخته شده اند که توانسته توجه افراد غیر بومی را به خود جلب نماید و قیمت ویلاها در این مناطق با وجود فاصله ی آن از مرکز شهر از مناطق مرکزی شهر نیز گران تر است.

 

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید نوشهر یکی از شهرهای مناسب برای خرید ویلا در شمال می باشد زیرا تنوع ویلاهای ساخته شده در آن بالاست. همچنین مناطق و شهرک های مختلف با ویژگی های مختلف در این منطقه موجود است که می تواند پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از افراد باشد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه