خرید ویلا در ملکار

ملکار یکی از مناطق شهرستان نوشهر است که در جاده ی نوشهر به رویان و فاصله ی 20 کیلومتری از شهر نوشهر قرار گرفته است. این روستا به خاطر مناظر طبیعی زیبا و نزدیکی به ساحل و جنگل مورد توجه افراد غیر بومی قرار گرفته و اقدام به خرید ویلا در این منطقه نموده اند.

 

ملکار در یک کیلومتری پلاژ ساحلی انارور قرار دارد و راه دسترسی مناسبی به دریا دارد. همچنین روستای حمزه ده در دامنه ی جنگل ملکار و در ارتفاع قرار گرفته و دید خوبی به دریا و جنگل دارد.

نزدیکی ملکار به جاده ی کرج-چالوس باعث شده تا ملکار مورد توجه پایتخت نشینان قرار بگیرد و علاقه مند به خرید ویلا در ملکار باشند. بعلاوه فرودگاه بین المللی نوشهر نیز به عنوان راه دسترسی مناسب دیگری برای دسترسی به ملکار در روزهای تعطیل سال یا آخر هفته ها که ممکن است ترافیک ورودی به نوشهر زیاد باشد بسیار مناسب به نظر می رسد.

افراد ممکن است با اهداف مختلف اقدام به خرید ویلا در شمال نمایند برخی برای گذراندن اوقات فراغت و عده ای نیز با هدف سرمایه گذاری اقدام به خرید ویلا در شمال می کنند. ملکار می تواند یک منطقه ی مناسب برای خرید ویلا در شمال باشد و به دلیل نزدیکی به مرکز شهر و سایر ویژگی های عنوان شده یکی از مناطق مناسب برای سرمایه گذاری در شمال است. خرید ویلا در ملکار در مناطق سی دشت، دهکده سبز، جاده گاز می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید ویلا در نوشهر باشد.

اگر قصد خرید ویلا در شمال را داشته باشید خرید ویلا در ملکار می تواند یکی از مکان های مناسب برای خرید ویلا در شمال باشد. شما می توانید با خرید ویلا در ملکار اقدام به سرمایه گذاری در شمال نمایید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه