خرید ویلای ساحلی

فاصله ی جنگل و دریا در نوار ساحلی خزر در شهرهای استان مازندران کم است. اتوبان احداث شده در نوار شمالی این مناطق را به دو قسمت ساحلی و جنگلی تقسیم کرده است و پیدایش ویلای جنگلی و ویلای ساحلی در شمال را موجب شده است. این ویلاها طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی علاقه مند به خرید ویلای ساحلی در شمال و عده ای نیز علاقه مند به خرید ویلای جنگلی در شمال هستند.

 

ساحل دریا با افق بی کرانش می تواند هر اندیشه ای را از ذهن انسان دور کند و ساعت ها محو تماشای این زیبایی شوید. دریا حتی در روزهای طوفانی می تواند آرام بخش باشد. صدای موج ها وقتی روی شن ها حرکت می کنند بسیار گوش نواز است و گویی تمام افکار منفی را با خود می شوید و می برد.

 

پیاده روی در آب که بسیار توسط پزشکان نیز توصیه شده، برای سلامتی روح و جسم بسیار مفید است. می توانید ساعت ها لب دریا در آب پیاده روی کنید و از این طریق به سلامت جسم و روح خود کمک کنید. به علاوه شنا کردن در دریا نیز یکی از تفریحات لذت بخش است که علاقه مندان زیادی دارد.

 

خرید ویلای ساحلی در شمال لذت همیشگی این تفریحات را برای شما فراهم می کند. می توانید با خرید ویلای ساحلی در شمال در تعطیلات یا آخر هفته ها به شمال سفر کنید و از دریا و آرامش آن لذت ببرید. به علاوه ویلای ساحلی جزء ویلاهایی پرطرفدار محسوب می شود و شما هر زمان که خواستید می توانید اقدام به فروش ویلا در شمال نمایید.

 

شهرهای استان مازندران مانند محمودآباد، نور، رویان، نوشهر، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد و .. همگی ساحلی هستند و می توان ویلاهای ساحلی زیادی را در این شهرها با معماری و طراحی متفاوت یافت.

 

اگر قصد خرید ویلا در شمال را داشته باشید ویلای ساحلی یکی از انتخاب های مناسب برای خرید ویلا در شمال به شمار می رود. نوشهر و کلارآباد ویلاهای ساحلی زیادی را در خود جای داده اند و می توانید با خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در کلارآباد تجربه ی زندگی در ویلای ساحلی را کسب کنید و از خرید ویلای ساحلی در شمال لذت ببرید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه