خرید ویلای ساحلی در شمال

شهرهای ساحلی نوشهر، رویان، نور، محمودآباد و … به دلیل نزدیک بودن به جاده های اصلی و نزدیک بودن به پایتخت، وجود مراکز خرید و رستوران، می تواند بهترین شهر برای خرید ویلا در شمال باشد. این مناطق دارای جاذبه های گردشگری و توریستی فراوان می باشند.

 

 

ساحل شمال کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی، دارای آب و هوای مطبوع و معتدل نسبت به سواحل جنوب کشور می باشد و همین مسئله باعث حضور مسافران در تمام فصول سال و خرید و فروش ویلا در شمال شده است.

همچنین وجود جنگل و دریا در کنار هم یکی از مهم ترین دلایل جذب گردشگر به این مناطق می باشد که خود باعث پیشرفت این مناطق شده است. بیشتر بومیان به ساخت و ساز ویلای لوکس و با کیفیت روی آورده اند که باعث رونق خرید ویلا در نوشهر ، خرید ویلا در محمودآباد و … شده است.
ویلاهایی که در شمال به عنوان ویلای ساحلی معرفی می شوند، صرفا ساحلی نبود چرا که دارای دید جنگل می باشد که خود از محاسن این ویلاهای فروشی می باشد.
ویلاهای قواره اول آب، معمولا دارای ساحل اختصاصی می باشند که افراد می توانند با یک قایق یا جت اسکی اختصاصی که در ویلا دارند، به تفریح آبی بپردازند.

منظور از ساحل اختصاصی این است که هر موقع بخواهید می توانید از ساحل استفاده کنید اما نمی توانید به حریم مشخص شده ساحل که حدود 60 متر است تجاوز کنید و مسیر ساحل را با احداث مغازه و فروشگاه مسدود کنید.

 

یکی از نگرانی هایی که خریداران ویلای ساحلی در شمال دارند، نشست کردن ویلا به دلیل وجود زمین های شنی در مناطق ساحلی است.
ویلاهایی که در کنار ساحل و در زمین های شنی ساخته می شوند، دارای زیرساخت اصولی و اساسی می باشند و با استفاده از مصالح با کیفیت ساخته شده اند. بنابراین بنای ویلای ساحلی در دراز مدت حفظ می شود.
چنانچه به دنبال خرید ویلای ساحلی در شمال و یا خرید زمین ساحلی در شمال هستید، می توانید با گروه مشاورین املاک ویلا لوکس تماس حاصل نمایید و راهنمایی های لازم در حوزه های فوق را دریافت کنید

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه