خرید اقساطی ویلا در شمال

شمال کشور به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب طرفداران زیادی دارد و تعداد افراد راغب برای خرید ویلا در شمال بسیارند. اما با توجه به هزینه ی خرید ویلا، شاید عده ای در میانه ی راه از این تصمیم منصرف شوند.
فروشندگان ویلا برای اینکه امکان خرید ویلا را برای همه ی افراد فراهم کنند اقدام به فروش ویلای اقساطی نموده اند و این کار را برای افرادی که به دنبال خرید ویلای اقساطی در شمال هستند راحت نموده است.
در ادامه ی مقاله می خواهیم نکاتی که لازم است هنگام خرید ویلای اقساطی توجه نمایید را بیان کنیم.

 

 

 

سنددار بودن ویلا
زمین های موجود در شمال کشور دارای انواع مختلف سند می باشند که سند قولنامه ای یکی از انواع رایج سند در شمال است. با توجه به اینکه مشکلات مربوط به اسناد قولنامه ای در چند سال گذشته افزایش یافته است و برخی اقدام به ساخت غیر مجاز در مناطق جنگلی می کنند، توجه نمایید که ویلایی که قصد خرید آن را دارید حتما دارای سند رسمی باشد، زیرا شما را از دردسرهای بعدی برای گرفتن سند دور می کند.
شرایط اقساط
شرایط اقساط با توجه به توانایی شما برای پرداخت اقساط قابل تغییر است و موضوع قابل مذاکره ای است و بعد از آنکه مبلغ پیش پرداخت واریز شد، برای مابقی مبلغ می توان به دو صورت اقدام نمود. در روش اول شما می توانید باقیمانده ی مبلغ را به صورت چند قسط در دوره های زمانی مشخص پرداخت نمایید. در روش دوم می توان اقساط را به صورت ماهانه و با مبلغ مشخصی پرداخت نمود که در این روش معمولا با هماهنگی بانکی معتبر، شیوه ی پرداخت، ضمانت پرداخت، سند و .. مشخص می شود.

 

بهره ی ویلای خریداری شده
هنگام خرید ویلا در نوشهر به صورت اقساطی توجه کنید که اقدام به خرید ویلای اقساطی بدون بهره نمایید و برای این کار باید شرایط خرید ویلا در نوشهر را قبل از خرید به دقت بررسی نمایید.
هنگام خرید ویلایی که در آن عنوان می شود بی بهره است، توجه کنید که این بهره هنگام انعقاد قرارداد جبران نشود زیرا عده ای می خواهند برای ویلای خود تبلیغ کنند و به همین دلیل عنوان می کنند که ویلایشان بدون بهره است و از سوی دیگر بر قیمت ویلا می افزایند.
عده ای بهره را روی باقمیانده ی پول ویلای قسطی اعمال می کنند که لازم است در این موقع شما ارزش ملک را به همراه بهره ای که روی آن می آید حساب کنید و سودآوری و ارزش واقعی آن را بسنجید و بعد اقدام به خرید ویلای اقساطی در شمال نمایید.
ضرر و زیان
هنگام خرید ویلای اقساطی در شمال اگر برای پرداخت باقیمانده ی مبلغ، طرف حساب شما بانک باشد در صورت دیرکرد در پرداخت مبلغ وام، جریمه به شما تعلق خواهد گرفت. هنگام عقد قرارداد خرید حتما شرایط دیرکرد قسط را مطالعه نمایید تا در شرایط مختلف اقتصادی امکان پرداخت آن برای شما فراهم باشد.

 

تنظیم سند
مالک موظف است تا در زمان تعیین شده یا هنگام واریز پیش پرداخت، سند را به نام شما ثبت نماید. بنابراین حضور طرفین قرارداد برای تنظیم سند در دفترخانه الزامی است و در صورت عدم حضور می توان اقدام قانونی انجام داد.
خرید ویلای اقساطی در شمال یکی از راه های مناسب برای ویلادار شدن به شمار می رود اما توجه به نکاتی که بیان شد برای خرید ویلا در شمال بسیار حائز اهمیت است و باید با در نظر گرفتن کلیه جوانب اقدام به خرید ویلا در شمال نمود.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه