خرید اقساطی ویلا در شمال

شمال کشور به دلیل برخورداری از آب و هوای مناسب افراد زیادی را به خود جذب کرده است و تمایل افراد برای سکونت یا سفر به این منطقه افزایش یافته است. افراد زیادی تمایل به خرید ویلا در مناطق شمالی دارند اما امکان پرداخت کل مبلغ به صورت یکجا برای آنها مقدور نیست. خرید اقساطی ویلا در شمال یا پیش خرید ویلا در شمال برای این افراد بهترین گزینه است.

 

شرایط خرید اقساطی ویلا در شمال متفاوت است و بسته به مکانی که قصد خرید ویلا در آن را دارید و میزان مبلغی که می توانید در ابتدا پرداخت نمایید متغیر است. سازندگان یا فروشندگان معمولا یک سوم یا نصف مبلغ ویلا را در ابتدا به عنوان پیش پرداخت دریافت می نمایند و مابقی را طی اقساط 12 ماهه یا 24 ماهه دریافت می کنند که البته این مسئله برای فروشندگان مختلف، متفاوت است و بستگی به سیاست های فروش دارد.

نکته ای که لازم است در رابطه با ویلای اقساطی بدانید این است که تا زمانی که مبلغ آخرین قسط را پرداخت نکنید سند ویلا به نام شما نخواهد شد و سند به طور قانونی به نام شما انتقال نخواهد یافت. بنابراین خرید اقساطی ویلا در شمال برای افرادی که به دنبال استفاده از سند ویلا برای گرفتن وام هستند مناسب نمی باشد زیرا این افراد تا زمان تصفیه ی مبلغ نمی توانند سند ویلا را دریافت نمایند.

خرید ویلای پیش فروش شده نیز یکی دیگر از روش های مناسب خرید ویلا برای افرادی است که امکان پرداخت کل مبلغ را به صورت یکجا ندارند. برای خرید ویلای پیش فروش شده در شمال معمولا یک چهارم قیمت اصلی ویلا را پرداخت می کنند و بخشی از مبلغ نیز در حین ساخت ویلا پرداخت می شود و مابقی هنگام تحویل ویلا پرداخت خواهد شد و سند رسمی ویلا پس از تسویه ی حساب تنظیم می شود. نکته ای که باید هنگام خرید ویلای پیش فروش شده به آن توجه کنید تنظیم قرارداد اولیه است که باید به تنظیم دقیق آن توجه نمایید تا بتوانید تعهدهای مناسبی از فروشنده بگیرید تا ویلا را به موقع به شما تحویل دهد و در صورت عدم تحویل به موقع زیان ناشی از آن را دریافت کنید.

شما می توانید در شهرهایی مانند محمودآباد، نور، چمستان، نوشهر، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد ویلاهای اقساطی و پیش فروش شده زیادی را مشاهده و اقدام به خرید ویلا در نمک آبرود یا خرید ویلا در متل قو یا سایر شهرهای ذکر شده نمایید.

خرید ویلای پیش فروش شده یا خرید ویلای اقساطی یکی از روش های مقرون به صرفه و مناسب برای خرید ویلا در شمال به شمار می رود و می توانید به آسانی صاحب ویلا در شمال شوید به شرطی که نکات ذکر شده هنگام خرید را به یاد داشته باشید. استفاده از یک مشاور یا وکیل حقوقی می تواند در این راه یاری دهنده ی شما باشد و از درگیر شدن شما با مشکلات ثانویه پیشگیری نماید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه