حواستان به تبلیغات اینترنتی خرید ویلا در شمال باشد

امروزه افراد برای خرید هر چیز ابتدا به اینترنت مراجعه می کنند تا اطلاعاتی راجب آن کسب کنند. به همین دلیل سایت ها را می توان به عنوان مراجعی برای تبلیغات و آگهی دانست. خرید و فروش ویلا در شمال نیز به یکی از موضوعات مورد جستجوی افراد تبدیل شده است. در این بین افرادی پیدا می شوند که از این بستر سوء استفاده می کنند و اقدام به تبلیغ ویلای خود به صورت غیر واقعی می کنند. در ادامه ما به برخی اقدامات که افراد سودجو برای تبلیغ دروغین ویلای خود انجام می دهند اشاره می کنیم.

 

 

دستکاری تصاویر
یکی از کارهایی که ممکن است بعضی مشاورین املاک برای بهتر جلوه دادن ویلای فروشی انجام دهند دستکاری تصویر ویلا می باشد یعنی با نرم افزارهای ویرایش عکس، تصویر ویلا را زیباتر می کنند تا بتوانند از این طریق مشتری را جذب کنند و بعد از مراجعه ی مشتری برای خرید ویلا در شمال ویلاهای دیگری را به وی نشان می دهند.
درج قیمت غیر واقعی
بعضی سایت ها اقدام به درج قیمت ویلا به صورت غیر واقعی می کنند یعنی قیمت ویلا را کمتر اعلام می کنند تا مشتری را ترغیب به تماس تلفنی کنند و وی را جذب نمایند و بعد از آن ویلاهای دیگری را معرفی می کنند و این مسئله موجب تلف شدن وقت و هزینه ی مشتری خواهد شد. به عنوان مثال هنگام خرید ویلا در نوشهر که منطقه ای با ارزش می باشد ممکن است با چنین قیمت های غیر واقعی مواجه شوید.

 

عدم تسلط کافی بر منطقه
عده ای از مشاورین املاک تسلط کافی به مناطقی که در آن ویلا برای فروش گذاشته اند، ندارند و این مسئله موجب می شود زمانی که خریدار را برای دیدن ملک مورد نظر می برند دچار سرگردانی شوند و همین مسئله موجب نارضایتی و بدبینی مشتری از مشاورین املاک مناطق شمالی شود. به عنوان مثال اگر می خواهید اقدام به خرید ویلا در چمستان کنید حتما به مشاورین املاک آشنا به این منطقه مراجعه نمایید.
اطلاعات دروغین در مورد ملک های فروشی
در این شرایط ویلاهای فروخته شده یا ویلاهایی که فروشی نیستند را در تبلیغات می گنجانند تا از این طریق بتوانند مشتری جذب کنند و سپس ویلاهای دیگری را هنگام مراجعه ی به دفتر املاک به وی معرفی خواهند کرد و از این طریق از اعتماد مشتری سوء استفاده می کنند.
زمانی که تبلیغی از ویلای فروشی مشاهده کردید که قیمت غیر واقعی داشت باید حواستان را بیشتر جمع کنید و اقدام به جمع آوری اطلاعات بیشتری در رابطه با ملک کنید.
همچنین اگر با مشاور املاک تماس گرفتید و راجع به ملک پرسیدید اما بدون توضیح کافی درباره ی ویلای مورد جستجو، به شما ویلاهای دیگری معرفی کردند باید به صداقت تبلیغات آن مشاور املاک شک کنید و از آن فاصله بگیرید.

 

انتخاب مشاور املاک مورد اعتماد یکی از گام های مهم هنگام خرید ویلا در شمال می باشد. گروه مشاورین املاک ویلا لوکس با تخصص و تجربه ی چند ساله و با نگاهی بی طرف می تواند شما را در انتخاب ویلا یا زمین متناسب با نیازتان یاری رساند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه