بازسازی خانه های قدیمی

برای بازسازی ویلای قدیمی باید به تمام جزئیات دقت کنید تا بتوانید از تمام فضای ویلا استفاده ی بهینه را ببرید و درعین حال نمای زیبایی برای ویلای خود ایجاد نمایید. برای بازسازی ویلا ابتدا باید مبلغی را که می خواهید برای این کار هزینه کنید مشخص نمایید و سپس یک طرح کلی از نمایی که قصد پیاده سازی آن را دارید تهیه کنید.

 

قبل از شروع عملیات تخریب و بازسازی، نقشه ی نهایی از اقداماتی که می خواهید انجام دهید طراحی کنید. استحکام بخش های مختلف همچون تاسیسات و لوله کشی آب، گاز، فاضلاب را در نظر داشته باشید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آنها نمایید. از کمک یک مشاور و طراح داخلی برای تهیه ی یک نقشه ی مناسب برای تغییر بخش های داخلی و خارجی یک ویلا کمک بگیرید و هزینه ها را نیز محاسبه نمایید. بعد از محاسبه ی هزینه، 20-15 درصد به این مبلغ به عنوان هزینه های پیش بینی نشده بیفزایید. برای شروع بازسازی بهتر است تا اثاثیه ی منزل را تخلیه یا در یک قسمتی که قصد تغییر آن را ندارید منتقل کنید. در ادامه به نکاتی که برای بازسازی ویلا می توانند مفید باشند اشاره می کنیم.

  • استفاده از پنجره های دوجداره یک انتخاب مناسب برای پیشگیری از اتلاف انرژی و ایجاد عایق صوتی می باشد. می توانید از پنجره های بزرگ برای نورگیری بهتر خانه استفاده نمایید.
  • در خانه های کوچک می توانید از فضاهای موجود برای قرار دادن کمد دیواری یا کشو استفاده کنید.
  • با توجه به متراژ ویلا و تعداد اتاق های آن سیستم گرمایشی و سرمایشی را بهبود دهید.
  • برای نورپردازی بخش های مختلف اقدام به تهیه ی نقشه ی مناسب و کامل نمایید.
  • زیباسازی تراس می تواند تاثیر به سزایی در زیبایی نمای خارجی و داخلی داشته باشد.
  • مرز تفکیکی بین اتاق نشیمن و پذیرایی ایجاد کنید.

 

اگر به دنبال خرید ویلای ارزان در شمال هستید خرید ویلای قدیمی می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید ویلا در شمال باشد. ویلاهای قدیمی را می توانید در مناطق اطراف شهرهای نور و رویان بیابید و اقدام به خرید ویلا در نور یا خرید ویلا در رویان نمایید و آن را بازسازی کرده و مورد استفاده قرار دهید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه