بازسازی آشپزخانه

بازسازی ویلا لزوما به زمان فرسودگی ویلا مربوط نمی شود، گاهی ممکن است شما بخشی از طراحی ویلای خود را دوست نداشته باشید و با هدف تغییر آن، اقدام به بازسازی آن نمایید. شما می توانید بخش های مختلف ویلا که مطابق با سلیقه ی شما نیست را تغییر دهید. در این مقاله می خواهیم درباره ی بازسازی آشپزخانه صحبت کنیم.

 

 

در گذشته آشپزخانه ها دیدی به فضای نشیمن نداشت و فضای کاملا جدا به شمار می رفت اما امروزه آشپزخانه ها به صورت اوپن و جزیره ای ساخته می شوند و از نشیمن کاملا قابل مشاهده هستند به همین دلیل طراحی آن اهمیت ویژه ای دارد. می توانید هنگام خرید ویلا در نوشهر یا خرید ویلا در نور ویلاهای زیادی را مشاهده کنید که از آشپزخانه های با مدل جزیره یا اوپن هنگام ساخت ویلا بهره برده اند.

 

برای بازسازی آشپزخانه ابتدا باید هدف خود را از بازسازی مشخص کنید اینکه می خواهید فضای کاملا شخصی داشته باشید یا از فضای آشپزخانه به نشیمن نیز دید داشته باشید برای شما اهمیت دارد. همچنین میزان فضایی که دوست دارید در آشپزخانه داشته باشید مهم است. اگر می خواهید که تعداد زیادی کابینت داشته باشید یا تعداد صندلی های میز نهارخوری زیاد است، به فضای بیشتری نیاز دارید.

 

میزان هزینه ای که می خواهید برای بازسازی آشپزخانه در نظر بگیرید نیز گزینه ای تاثیر گذار در میزان تغییراتی است که می خواهید ایجاد نمایید.

اینکه از چه نوع اجاق گازی می خواهید برای آشپزخانه ی خود استفاده کنید گزینه ی دیگری است که هنگام تغییرات آشپزخانه باید به آن توجه کنید. اگر از فر اجاق گاز استفاده نمی کنید اجاق گاز رومیزی گزینه ی مناسبی برای شماست و می توانید از کابینت زیر آن برای جایدهی وسایل دیگر استفاده نمایید.

میزان استفاده ای که شما از آشپزخانه ی خود می کنید در انتخاب وسایل آن تاثیر گذار است. اگر از آشپزخانه ی خود زیاد استفاده می کنید در نتیجه به دنبال انتخاب وسایل مهم تر در آشپزخانه هستید و فضا برای استفاده از وسایل تزیینی کمتر می شود. اما افرادی که از آشپزخانه ی خود کم استفاده می کنند ترجیح می دهند که ظاهر آشپزخانه ی خود را زیباتر کنند .

 

اگر در ویلا ساکن باشید و قصد بازسازی ویلا را داشته باشید ممکن است این مسئله شما را آزرده خاطر کند و بخواهید هر چه سریعتر کارها انجام شود اما باید دقت کنید که کیفیت را فدای سرعت نکنید. باید صبور باشید تا همه چیز آن طور که می خواهید پیش برود.

 

تغییر قسمت های مختلف ویلا نیازمند بررسی و کارشناسی دقیق است و قبل از انجام هر تغییری بهتر است از نظر کارشناسان در این زمینه بهره مند شوید. سعی کنید هنگام خرید ویلا در شمال ویلای مطابق با سلیقه ی خود انتخاب نمایید تا مجبور به تغییرات ثانویه و تحمیل هزینه های اضافه نشوید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه