انواع سقف کاذب

علاوه بر مقاوم سازی ساختمان یکی از مواردی که هنگام ساخت یک خانه اهمیت زیادی به آن داده می شود زیبایی نمای داخلی و خارجی است. از بخش هایی که در طراحی نمای داخلی اخیرا به آن توجه ویژه شده است سقف می باشد علت این امر هم پیدایش سقف های کاذب است. سقف های کاذب موجب تنوع در معماری سقف شده اند و زیبایی فضای داخلی را دو چندان می کنند. سقف کاذب دارای انواع مختلفی است که در این مقاله ما می خواهیم درباره سقف های کاذب دامپا، لوکسالون، آلومینیومی، گریلیوم، کاذب ترکیبی و چوبی صحبت کنیم.

 

سقف کاذب لوکسالون: این سقف به صورت رول تولید می شود و طول آن به طرحی که قرار است پیاده سازی شود بستگی دارد. استحکام بالا، مقاومت در برابر آتش سوزی و نصب آسان از ویژگی های این سقف است.

سقف کاذب دامپا: دامپا جزو سقف های کاذب قدیمی به شمار می رود و علاوه بر سقف برای جلوی شیروانی و دیواره ی کانکس نیز از آن استفاده می شود. این سقف از جنس گالوانیزه است و برای سطوح زاویه دار و شکسته بسیار مناسب می باشد و نصب آن راحت است.

سقف کاذب آلومینومی: این سقف از جنس آلومینیوم است که پشت آن پشم شیشه قرار گرفته است.

سقف کاذب گریلیوم: از ورق های آلومینیوم، آهن و آلیاژ ساخته می شود و شکل آن به صورت مربع و مستطیل است. سقف گریلیوم قابلیت رنگ پذیری دارد.

سقف کاذب ترکیبی: سقف کاذب ترکیبی حاصل ترکیب چند مدل مختلف و یک طرح هندسی جدید است. به خاطر نوع ترکیبی بودن این سقف، طرح زیبایی از این ترکیب می توان ایجاد کرد. اگر اقدام به خرید ویلا در شمال کرده اید و سقف ویلایتان به طور ساده طراحی شده می توانید سقف های کاذب ترکیبی را در ویلای خود پیاده سازی نمایید و زیبایی ویلا را دو چندان کنید.

سقف کاذب چوبی: در شبکه ی اصلی این طرح از فولاد و چهار تراش و در شبکه ی فرعی از لمبه های چوبی استفاده می شود که این لمبه ها با میخ و چسب به چهار تراش ها متصل می شوند. سقف های کاذب چوبی برای سقف های بلند بسیار مناسب هستند. اگر اقدام به خرید ویلا در کلارآباد یا خرید ویلا در متل قو یا سایر شهرهای شمالی کرده اید می توانید سقف های کاذب چوبی را در ویلای خود پیاده سازی کنید و نمای داخلی ویلای خود را با طبیعت شمال سازگار تر نمایید.

سقف های کاذب علاوه بر اینکه ظاهری زیبا برای نمای داخلی ویلای شما به وجود می آورند عایق مناسبی برای صوت و حرارت می باشند. همچنین این سقف ها تغییری در ساختار اصلی ویلا ایجاد نمی کنند و شما می توانید به راحتی اقدام به تغییر آن ها نمایید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه