استفاده از رنگ سفید برای دیوار خانه

انتخاب رنگ مناسب برای دیوار خانه یکی از اقدامات مهم برای زیبا سازی آن به شمار می رود. رنگ سفید یکی از رنگ های پرکاربرد برای رنگ کردن دیوار خانه است . به کار بردن رنگ های گرم در کنار رنگ سفید که جزء رنگ های سرد به شمار می رود می تواند زیبایی بی نظیری در خانه به وجود بیاورد. برای استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون و دیوار باید توجه کنید که استفاده ی بیش از حد از این رنگ باعث ایجاد حس بی روحی و سردی در خانه نشود. ویلاهای ساخته شده در شمال بیشتر از رنگ سفید برای دیوارهای داخلی خود استفاده نموده اند و هنگام خرید ویلا در شمال به خوبی می توانید این مسئله را مشاهده کنید.

 

 

استفاده از رنگ سفید برای اتاق هایی که نورگیر کافی ندارند بسیار مناسب است. دیوار اتاق های شمالی که نور زیادی در طول روز دریافت می کنند می توانند سفید باشند تا بتواند به خنک کردن این فضا در فصول گرم کمک کنند.

هنگام انتخاب رنگ دیوار باید به فضای بیرونی یعنی آنچه پیش روی پنجره قرار می گیرد نیز توجه نمود اگر مانعی برای دریافت نور در فضای بیرونی وجود دارد می توان از رنگ سفید برای دیوار اتاق استفاده نمود.

رنگ سفید یا سفید کرمی برای ویلای ساحلی که آب و هوایی متغیر دارد مناسب است و احساس سکون را ایجاد می کند.

رنگ سفید اگر در کنار وسایل چوبی مورد استفاده قرار گیرد می تواند زیبایی به محیط داخلی ویلای شما ببخشد.

اگر می خواهید در دکور خانه ی خود از عکس های زیادی استفاده کنید سفید یک انتخاب بسیار مناسب است زیرا باعث می شود که تابلوها بیشتر به چشم بیایند.

سبک چیدمان منزل بسیار در انتخاب رنگ دیوار تاثیر گذار است اگر چیدمان منزل کلاسیک باشد رنگ سفید را می توان برای دیوار آشپزخانه، سرویس بهداشتی و اتاق خواب مورد استفاده قرار دهید.

استفاده از رنگ سفید موجب بزرگ به نظر رسیدن فضا می شود. اگر فضای ویلای شما کوچک است می توانید دیوارها را سفید کنید تا فضای داخلی بزرگتر به نظر برسد.

رنگ سفید احساس تمیزی را با خود به همراه دارد و در سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد برای اینکه این فضاها حسی شبیه بیمارستان به افراد تلقین نکند باید از رنگ هایی مانند سبز و آبی در کنار آن استفاده نمود.

می توانید از رنگ سفید برای رنگ کردن درون کمد استفاده کنید تا این فضا روشن تر به نظر بیاید. سفید براق یک انتخاب مناسب برای رنگ کردن داخل کمدها می باشد.

سفید یک رنگ ساده و در عین حال پرکاربرد برای رنگ کردن دیوار بخش های داخلی می باشد. انتخاب رنگ سفید در نمای داخلی ویلاهای جنگلی که در مناطقی سرسبز واقع شده اند می تواند بسیار جذاب باشد. اگر اقدام به خرید ویلا در نور یا خرید ویلا در چمستان در مناطق جنگلی نموده اید می توانید دیوار نشیمن را که منظره ای رو به جنگل دارد به رنگ سفید درآورید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه