اجاره ی ویلای جنگلی

بدون شک افراد زیادی علاقه مند به خرید ویلا در شمال هستند تا هر از چند گاهی برای گذراندن اوقات فراغت به ویلای شمال خود سفر کنند و از آب و هوای مناسب و طبیعت زیبای شمال بهره ببرند. اما این امکان برای همه فراهم نیست و اقدام به اجاره ی ویلا در شمال می نمایند. تقریبا در تمامی مناطق شمال می توانید ویلای اجاره ای پیدا کنید، ولی اجاره ی ویلا در یک منطقه ی مناسب با قیمت مناسبی و در عین حال لذت بردن از طبیعت شمال مسئله ای است که همه به دنبال آن هستند. با توجه به شهری که برای سفر انتخاب می کنید، می توانید اقدام به اجاره ی ویلای جنگلی یا ویلای ساحلی در شمال نمایید.

 

برای اجاره ی ویلای جنگلی می توانید از طریق سایتهای مختلف، مراجعه حضوری و یا هماهنگی با آژانس های مربوطه اقدام نمایید. اگر به شمال سفر کردید و به دنبال ویلا برای اجاره بودید می توانید از طریق کیوسک های اسکان مسافر که تقریبا در تمام شهرها موجود هستند و زیر نظر سازمان گردشگری و شهرداری می باشند اقدام نمایید.

 

هزینه ی اجاره ی ویلا در مناطق مختلف شمال متفاوت است و بستگی به شهری که برای اقامت انتخاب می کنید دارد. قیمت اجاره ی ویلا در مناطقی مانند نمک آبرود و متل قو که توریستی هستند به نسبت شهرهایی مانند نوشهر، نور، کلارآباد بیشتر است. بعلاوه امکاناتی که یک ویلا دارد در قیمت آن تاثیر گذار است. زمانی که برای سفر به شمال انتخاب می کنید نیز در قیمت اجاره ی ویلا تاثیر گذار است مثلا در تعطیلات و ایام نوروز که حجم مسافرت ها به شمال زیاد است قیمت اجاره ی ویلا بیشتر می شود.

 

شمال جزء مناطقی است که دوست دارید بارها به این منطقه سفر کنید و از زیبایی های طبیعی و آرامش آن بهره مند شوید. با توجه به روش های مختلف خرید و فروش ویلا در شمال مانند خرید اقساطی ویلا یا خرید ویلای پیش فروش شده، می توانید به راحتی اقدام به خرید ویلا در شمال نمایید و بدون دغدغه از تهیه ی ویلا برای ماندن در شمال به این منطقه سفر کنید. شهرهایی مانند نوشهر، نور، چمستان و محمود آباد جزء مناطقی هستند که قیمت ویلا در آن ها مناسب تر است و می توانید اقدام به خرید ویلا در نوشهر یا سایر شهرهای عنوان شده نمایید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه