آشنایی با ویلای شهرکی

اگر بخواهیم ویلای شهرکی را تعریف کنیم باید بگوییم ویلای شهرکی متشکل از چندین ویلا کنار هم می باشد که معمولا ویلاهای احداث شده در آن به یک شکل می باشند. بین ویلاهای کنار هم ممکن است دیوار و دروازه وجود نداشته باشد و به صورت مشخصی از هم تفکیک نشده باشند.
معمولا این ویلاها به صورت شرکتی یا موسسه ای ساخته می شوند و سپس به فروش می رسند یا برخی اقدام به خرید زمین در شهرک می کنند و ویلا در آن احداث می نمایند.

 

 

 

متراژ شهرک ها متنوع است و از 1000 متر به بالا می باشد. برخی شهرک های بزرگ شبیه به یک شهر کوچک هستند و امکاناتی نظیر زمین ورزشی، فست فود، فروشگاه مواد غذایی ، رستوران و .. دارند.
قوانین کلی برای شهرک ها وجود ندارد اما هر شهرک اساسنامه ی مختص به خود را دارد که هنگام تشکیل شهرک این اساسنامه تنظیم می شود. مهمترین مزایای ویلای شهرکی در ادامه بر شمرده خواهند شد.
امنیت بالا: ویلای شهرکی به خاطر وجود نگهبانی 24 ساعته و حراست که از ورود افراد متفرقه به داخل ویلا پیشگیری می کنند از امنیت بالایی برخوردار است.
تنوع در ساخت: افزایش شهرک سازی سبب شده تا شاهد انواع مختلف ویلا با طراحی و سبک متفاوت باشیم و این مسئله دست خریداران را که به دنبال خرید ویلا در نوشهر و یا خرید ویلا در محمودآباد و سایر شهرها متناسب با سلیقه ی خود هستند، باز می گذارد.

 

تامین امتیاز آب، برق، گاز: ویژگی شهرک ها این است که امتیازهای یاد شده در ابتدا برای آن گرفته می شود و اگر شما اقدام به خرید ویلا شهرکی نمایید دیگر نیازی نیست تا نگران چنین مسائلی باشید.
قیمت مناسب تر: به دلیل استفاده حداکثری از فضا در ساخت ویلای شهرکی و تعداد زیاد واحدهای ساختمانی، مواد اولیه به صورت انبوه خریداری می شوند و این مسئله منجر به کاهش هزینه های ساخت خواهد شد.
اگر شما جزء افرادی هستید که به طور دائم در ویلای خود سکونت ندارند، ویلای شهرکی در شمال می تواند بهترین گزینه برای خرید ویلا در شمال باشد؛ زیرا نیازی نیست که در نبود خود نگران امنیت ویلا و رسیدگی به فضای سبز آن باشید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید

درباره ما

وب سایت ویلا لوکس با هدف خرید و فروش ویلاهای لوکس و مدرن در سال ۸۵ تاسیس گردید.
این وب سایت با داشتن کادری مجرب دارای فایلینگ بسیار قوی و کاملی می باشد که همواره سعی در بروز رسانی و سطح رضایتمندی بالای مشتریان دارد.

تماس با ما
  • آدرس دفترمرکزی:مازندران – نوشهر – کیلومتر 15 جاده رویان – چلندر – جنب هتل آپارتمان ستاره شب
  • آدرس دفتر رویان:مازندران – رویان - کیلومتر 7 نوشهر – ونوش ابتدای ورودی ونوش جنب پل املاک ویلا لوکس
  • شماره همراه:09190174006 خانم مهندس مختاری

مقایسه